سفارش تبلیغ
صبا ویژن

roksana


+نوشته شده در چهارشنبه 92/6/20ساعت 6:59 عصرتوسط فاطمه اعتمادفر | نظرات ()


+نوشته شده در چهارشنبه 92/6/20ساعت 6:56 عصرتوسط فاطمه اعتمادفر | نظرات ()


+نوشته شده در چهارشنبه 92/6/20ساعت 6:54 عصرتوسط فاطمه اعتمادفر | نظرات ()


+نوشته شده در چهارشنبه 92/6/20ساعت 6:49 عصرتوسط فاطمه اعتمادفر | نظرات ()


+نوشته شده در چهارشنبه 92/6/20ساعت 6:43 عصرتوسط فاطمه اعتمادفر | نظرات ()

یک پارک زیبا و بی نظیر در زیر آب (تصاویر)یک پارک زیبا و بی نظیر در زیر آب (تصاویر)یک پارک زیبا و بی نظیر در زیر آب (تصاویر)یک پارک زیبا و بی نظیر در زیر آب (تصاویر)یک پارک زیبا و بی نظیر در زیر آب (تصاویر)یک پارک زیبا و بی نظیر در زیر آب (تصاویر)یک پارک زیبا و بی نظیر در زیر آب (تصاویر)یک پارک زیبا و بی نظیر در زیر آب (تصاویر)یک پارک زیبا و بی نظیر در زیر آب (تصاویر)یک پارک زیبا و بی نظیر که در زیر آب پدید آمده است.

پارک سبز در تراگوس اتریش واقع شده که جذابیت توریستی فراوانی داشته و با آب شدن برفهای کوه کارست، در مساحتی به  وسعت 2 هزار در 4 هزار متر مربع ایجاد می شود.پل ها، صندلی های پارک، درختان و سایر اشیا به زیر آب فرو رفته و بدلیل شفافیت آب کوهستان کاملا نمایان می شوند، در حالی که زیر آب رفته اند.


+نوشته شده در سه شنبه 92/6/19ساعت 8:38 عصرتوسط فاطمه اعتمادفر | نظرات ()

عکسی که باعث خشمگین شدنتان خواهد شد !


+نوشته شده در سه شنبه 92/6/19ساعت 8:23 عصرتوسط فاطمه اعتمادفر | نظرات ()

به گزارش افکارنیوز، آیت الله مظاهری در یکی از جلسات اخیر درس اخلاق خود گفت: در روایت است که شخصى نزد امام صادق‌«ع» آمد و عرض کرد: یابن‌رسول‌‏الله، من عادت به گناه پیدا کرده‏‌ام، چه کنم تا از این عادت رهایى یابم؟
حضرت از راه تحریک عواطف وارد شدند؛ یعنى وجدان اخلاقى او را تحریک کرده فرمودند: اگر می‌‏خواهى گناه بکنى و عادت بر آن پیدا کرده‌‏اى، مانعى ندارد، اما در موقع ارتکاب عمل حرام و انجام گناه
چندمسئله رارعایت کن؛ اولًا اینکه کارهایت را در جایى انجام بده که خدا تو را نبیند و تو در محضر حق تعالى واقع نشوى. عرض کرد: یابن‌ رسول‏‌الله، من هر کجا که بروم از دید الهى مخفى نیستم! حضرت فرمودند: پس در وقت گناه، از ملک و سرزمین خدا بیرون برو، چرا که معصیت صاحب‏خانه، آن هم در خانه‌ى او، خیانت به اوست. آن مرد گفت: یابن‏‌رسول‌‏الله، کجا بروم که ملک خدا نباشد؟ همه جا متعلق به اوست. امام«ع» فرمودند: خوب، لااقل روزى او را نخور! جواب داد: یابن‏‌رسول‏‌الله، مگر می‌‏شود روزى او را نخورم؟ از هر چه استفاده کنم، نعمت اوست، هر چه بخورم و بیاشامم از خداوند است. حضرت نحو? بحث را عوض کردند و فرمودند: اشکالى ندارد، در محضر خداوند، با استفاده از نعمت‏هاى او و در ملک او گناه بکن ولى زمانى که عزرائیل براى گرفتن جان و قبض روح تو آمد، جانت را نگهدار و آن را از فرشته مأمور الهى حفظ کن. وقتى جوان براى این کار هم به عجز و ناتوانى خویش اقرار نمود، امام صادق«ع» که به نتیجه‌‏گیرى نزدیک می‌شدند، آخرین مسئله را هم برایش به این‌گونه یبان فرمودند که: اگر حافظ جانت نیستى و نمی‌‏توانى آن را از مَلَک محافظت نمایى، پس وقتى که او جانت را گرفت، درمقابل ملائکه مأمور دوزخ مقاومت کن تا به جهنم نروى. جوان،با ناراحتى اظهار داشت آن موقع، روز بیچارگى من است و اختیارى ندارم و آنها مرابزورمی‌‏کشانندوبه طرف آتش میبرندحضرت فرمودند: بیچاره! پس عادت به گناه یعنى چه؟ پس اصرار در معصیت چرا؟


+نوشته شده در سه شنبه 92/6/19ساعت 7:24 عصرتوسط فاطمه اعتمادفر | نظرات ()

پیرمردی با 256 سال سن و 23 زن و 180 نوه +عکس

لی چینگ یون یک مرد چینی است که بعد از 256 سال زندگی 23 زن و 180 نوه دارد! لی چینگ یون از دنیا رفته اما بر اساس آخرین امار ها او مسن ترین انسان روی زمین بوده است! خیلی ها راجع به نحوه ی زندگی کردن او و رژیم غذایی اش کنجکاو هستند.

 

راز و رمز یک زندگی طولانی چیست؟
مشاور لی چینگ یون راز داشتن یک زندگی طولانی را به او آموخته است : نداشتن استرس،آرام راه رفتن و خوب خوابیدن!

خود لی چینگ یون اعتراف کرده که در سال 1736 متولد شده و 197 سال زندگی کرده،شما در سال 1930 یک استاد دانشگاه به نام وو چونگ در پرونده ای اثبات کرده که که لی در سال 1677 متولد شده!

+نوشته شده در سه شنبه 92/6/19ساعت 6:34 عصرتوسط فاطمه اعتمادفر | نظرات ()

باور میکنید که این مرد شوهر این زن زیباست؟!! (عکس)باور میکنید که این مرد شوهر این زن زیباست؟!! (عکس)باور میکنید که این مرد شوهر این زن زیباست؟!! (عکس)


این زن حتی در حالت نشسته از شوهر خودش بلند تر هست. قد این خانم زیبا تقریبا نزدیک به 188 سانتیمتر میباشد اما با این حال این باعث نشده که با شوهر 80 سانتی خودش احساس خوشبختی نکند.
 
باور میکنید که این مرد شوهر این زن زیباست؟!! (عکس)

باور میکنید که این مرد شوهر این زن زیباست؟!! (عکس)


+نوشته شده در سه شنبه 92/6/19ساعت 6:28 عصرتوسط فاطمه اعتمادفر | نظرات ()
<   <<   6   7   8   9   10   >>   >